Naši člani so sezono sklenili v Poreču, kjer je včeraj, 15.10., potekalo državno prvenstvo v dolgem triatlonu. Tekmovanje je bilo zelo dobro obiskano, saj so organizatorji prvič razprodali vsa startna mesta (400).
ŠDPjevci smo imeli eno izmed vidnejših vlog, Jaroslav Kovačič je ciljno črto prečkal kot prvi, imel je najboljši čas kolesarjenja in teka, ter poravlik osebni rekord proge. Zanj je to že tretji naslov v tej disciplini.

Egon Ivanjšek je tekmovanje zaključil v prvi desetini nastopajočih, v kategoriji pa je v razvrstitvi za drzavno prvenstvo osvojih 3.mesto z odličnim časom 4:36.19.

Zimzeleni Slavko Petrič je navkljub prehladu osvojil 2.mesto v kategoriji.

Vidno vlogo so naši tekmovalci imeli tudi v štafetni razvrstitvi, kjer je ena štafeta ŠDP premočno zmagala (Žmavčič, Verstovšek, Suhadolnik), druga štafeta pa je osvojila 6.mesto (Bajc, Gorjanec, Bauer). Startalo je približno 40 štafet.

V ženski kategoriji štafet pa so naše Posavske mačke (Bajc, Pevec, Ferenčak) osvojile 3.mesto.